בס”ד

חברת פרומט הינה החברה הפרטית הגדולה ביותר בארץ בתחום השמנים, תוספים, מוצרים לטיפוח הרכב ושמנים לתעשייה.

על פי נתחי שוק לשנת 2011 נמצאת החברה במקום הראשון בארץ במכירת תוספים לרכב ובמקום השלישי (לאחר פז ודלק) במכירת שמנים, עם נתח שוק של 17% ממכירות השמנים לרכב בארץ.

החברה הוקמה לפני כ – 30 שנה ונמנית על קבוצת חברות ZBEDA בתחום ה –”AFTERSALE” של הרכב והן: שר אביזרים לרכב, גל אור, דרייב, ס.א. ואלרום.

החברה הנה יבואנית בלעדית ומייצגת בארץ מספר חברות מהגדולות בעולם בתחום השמנים והתוספים לרכב כמו :

S.T.P, TURTLE WAX, ARMOR ALL,AMERICAN EAGLE מארצות הברית, LIQUI MOLY  ו- MEGUIN מגרמניה ומחברות עולמיות נוספות כגון : CYCLO, LITTLE TREE, WOLF, ENEOS, PRESTONE ו-FRAM.

כמו כן פיתחה החברה לאחרונה מוצרי DIY נוספים לחנויות כלי עבודה ומוצרי בית ומשווקת מוצרים שונים כגון : סיליקונים לאטימה, דבקים, מברשות צבע, חבקים וכלי עבודה פניאומטיים מחברות הענק INGERSOL RAND ו-AMERICAN EAGLE.

החברה נכנסה גם לתחום המסננים של הרכב (שמן, אוויר ומים), בהפצה בלעדית של החברה המובילה בתחום זה “FRAM” . כמו כן יבוא ושיווק כלי עבודה חשמליים לשימוש מקצועי וחובבני מתוצרת AMERICAN EAGLE.

לחברה כ-4,000 לקוחות במגזר הפרטי: מוסכים, תחנות דלק, תחנות סיכה ורחיצה, חנויות אביזרים וחלקי חילוף לרכב וחנויות חומרי בניין. כן נכנסה החברה לתחום השוק התעשייתי והמוסדי במגוון המוצרים המשווקים על ידה.

לקוחות החברה בתחום השוק המאורגן (רשתות שיווק): הום סנטר, טן, חצי חינם וכדומה.